Проблеми та перспективи галузі

Проблеми
• 
Авіаперевезення мають великі фіксовані витрати.• Парк літаків морально та фізично застарів.
• Забруднення атмосфери викидами від згорання палива.• Вартість перевезення літаками є дорожчою порівняно з іншими видами транспорту.
Перспективи розвитку
Для подальшого розвитку повітряного транспорту важливим є широке оснащення аеропортів автоматичними системами посадки і злету літаків, модернізація всього комплексу обслуговування. Необхідно розширити кількість аеропортів міжнародного сполучення, знизити собівартість внутрішніх перевезень пасажирів.
Останнім часом кількість пасажирів, які обирають літаки постійно зростає, оскільки зростає платоспроможність населення. 
Конкурентною перевагою українського авіатранспорту є наявність виробництва в країні літаків, що не поступаються закордонним моделям.

Ан-225 «Мрія»
найбільший, найважчий  та найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова.



Рекорди Ан-225

https://espreso.tv/article/2016/05/16/ukrayinska_mriya

Ан-124 «Руслан» - військово-транспортний літак, який є найбільшим серійним вантажним літаком у світі. Літаки Ан-124 використовуються для перевезення локомотивів, яхт, фюзеляжів літаків і багатьох інших великогабаритних вантажів.




Ан-132
— українсько-саудівський легкий транспортний літак.Особливістю літака є його пристосованість до експлуатації у різноманітних кліматичних умовах, особливо в умовах спекотного клімату, на високогірних та непідготовлених аеродромах.




Комментариев нет:

Отправить комментарий